Zapraszamy Państwa do Szkółki z kilkudziesięcioletnią tradycją, którą od roku 2015 prezentujemy pod nową nazwą i z nowym logo. A&M Kałuzińscy Szkółka Polskie Korzenie znajduje się w Boczkach-Parcela 14, w gminie Szadek, w województwie łódzkim.

Głównym produktem oferowanym szerokiemu gronu klientów są wyselekcjonowane odmiany roślin iglastych o wysokich parametrach, uprawiane w pojemnikach. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również drzewa i krzewy liściaste, wybranych gatunków i odmian. Każdego roku staramy się uatrakcyjnić naszą ofertę o nowe odmiany roślin z naszych bogatych mateczników, gdzie testujemy je przez kilka lat pod wzgledem atrakcyjności i przydatności do uprawy w polskich warunkach klimatycznych. Polecamy rośliny uprawiane w doniczkach, ponieważ lepiej się przyjmują i można je sadzić przez cały sezon, od wiosny do jesieni.

Naszą wizją jest przede wszystkim zaspokajanie potrzeb krajowego rynku w myśl idei „dobre, bo polskie”, oraz zapewnianie najwyższej jakości materiału odbiorcom zagranicznym, których grono powieksza się z roku na rok. Chcemy wyróżniać się nie tylko wyborną jakością materiału roślinnego, ale i najwyższym poziomem obsługi Klientów.

Naszą misją jest wnosić pasję i profesjonalizm do produkcji szkółkarskiej oraz dążenie do uzyskiwania najlepszych efektów końcowych. Budujemy wśród pracowników świadomość członkostwa w zespole, który tworzy sukces naszej szkółki. Pragniemy spełniać oczekiwania naszych Klientów, budować wzajemną lojalność i tworzyć przyjazne relacje. Stawiamy na uczciwość i rzetelność!!!

 

 

Możemy poszczycić się wieloma odmianami roślin, które zostały wpisane do Księgi Ochrony. W roku 2006 na Międzynarodowej Wystawie Roślin i Ogrodów "Zieleń to życie" w Warszawie złoty medal zdobyła odmiana kiścienia wawrzynowego 'Makijaż', a medal brązowy odmiana świerka białego 'Dendrofarma Gold', natomiast w roku 2008 na Międzynarodowych Targach Szkółkarskich "Plantarium" w Boskoop w Holandii brązowe medale zdobyły: odmiana kiścienia wawrzynowego 'Makijaż', oraz odmiana cyprysika nutkajskiego 'Gloria Polonica'. W roku 2014 Kreatorem Garden Trendów nagrodzona została odmiana świerka kłującego 'Spring Sunrise".

Staramy się na bieżąco śledzić pojawiające się na rynku nowe odmiany roślin, oraz wprowadzać je do uprawy, aby mogli Państwo każdego roku nabyć nowości. Możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowaną kadrą, będącą do Państwa dyspozycji i zapewniającą fachowe doradztwo.

Mamy nadzieję, że nasi Klienci docenią wartości, którymi się kierujemy, a dzięki zmianie nazwy i logo, rośliny przez nas sprzedawane będą jeszcze bardziej cenione i rozpoznawalne na rynku.

Serdecznie Państwa zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a w niedalekiej przyszłości odwiedzenia naszej szkółki i nawiązania korzystnej dla obu stron współpracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone
A&M Kałuzińscy Szkółka Polskie Korzenie © & mayka.pl

Zapisz sie do newslettera